Warszawa

Żyj futbolem od 4 roku życia !!!

[2oo8] SF Warszawa - UKS Iwiczna
Za nami trzecia kolejka mazowieckiej ligi żaków, tym razem podejmowaliśmy na własnym boisku naszych "dobrych znajomych" z Iwicznej..
Dobrych znajomych, ponieważ mieliśmy już okazję grać ze sobą dwukrotnie. Wcześniej były to pojedynki podczas turniejów halowych, tym razem przyszło nam mierzyć swoje siły podczas ligowego starcia na boisku.

Mecz rozpoczeliśmy dosyć szybko obejmując prowadzenie po akcji Łukiego i golu Kacpra. Na drugą bramkę czekaliśmy jednak aż do ostatniej minuty pierwszej kwarty kiedy to podanie Andrzeja świetnie wykończył Patryk. 2:0

W drugiej części wkradła się w nas lekka nerwowość i goście zdobywali bramki kontaktowe.. najpierw na 2:1, (na które indywidualną akcją odpowiedział Andrzej), a potem na 3:2. W końcówce dwa razy po akcjach Kacpra na listę strzelców wpisał się debiutujący z ligowych potyczkach Łukasz i na przerwę mogliśmy zejść już ze spokojniejszym wynikiem.. 5:2.

Wychodząc na drugą połowę przypomnieliśmy sobie nasze przedmeczowe założenia, tj. aby grać odważnie i czerpać radość z gry.

W kolejnych częściach wydaje się, że te dwa elementy zaczęły bardziej działać, przez co byliśmy świadkami coraz składniejszych i fajniejszych akcji naszego zespołu. Potrafiliśmy coraz lepiej wykorzystywać luki w ustawieniu przeciwnika. Z każdą kolejną bramkę nabieraliśmy więcej luzu w grze i frajdy z tego co robimy. Trzecia i czwarta kwarta była już zdecydowanie dla nas.

SF Warszawa - UKS Iwiczna 13:2 (2:0, 3:2, 4:0, 4:0)

bramki:
Patryk 3, Łukasz 3, Kacper 2, Andrzej 2, Łuki 2, Dima

_____________
Chwilami całkiem przyjemnie się oglądało naszą grę z boku. Wydaje się, ze chłopcy coraz więcej widzą na boisku i nawzajem starają się sobie podpowiadać. Cieszy też, że po pierwszej części gdy graliśmy troszeczkę zbyt nerwowo.. w drugiej było już widać grę z uśmiechem na twarzy i spokój, a więc radość.. esencję tego o co chodzi w piłkce nożnej.

Za tydzień kolejne emocje. W poszukiwaniu tej radości.. czeka nas wyjazdowy mecz z UKS 141 Wwa.